| Jhonny114 a întrebat:

Sunt baiat, am aproape 16 ani și sunt virgin.
Problema este că penisul meu sta destul de curbat in jos in erecție si ma tem sa nu fie ceva grav...
Ar putea fi de la mărime? (Are in jur de 18 cm și e gros)

Va rog aștept un răspuns sau măcar să știu daca e o problema încât să mă duc la medic..Chiar mă simt foarte prost în legătură cu asta...

3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu este nici o problemă.El acolo întâlnește țesuturi mai moi care se adaptează la situația ta.

| Sofer a răspuns:

E curbat mult? Nu împiedică cu nimic asta la întreținerea unui act sexual.

| PegassiDoctorulThau a răspuns:

Nu este nici o problemă.