| Anonim693748285916472 a întrebat:

Sunt baiat si am 12 ani. Stiu ca nu am ce cauta aici dar am o problema si de rude imi e rusine...
Cred ca m-am indragostit de o fata de 14 ani, da...stiu sau nu stiu sad mereu cand o vad mi se inmoaie picioarele
Mereu vorbim pe Facebook si sunt cheste de genul: i love you, tin la tine si tot tacâmul spuse de amandoi. Este complicat
Eu tot cred ca nu tine la mine precum o fac eu si as vrea sa va intreb cum o fac sa tina la mine cum tin si eu la ea
Va rog ajutati-ma
M-am tăiat pe mana din cauza ca nu stiu ce se intampla cu mine

Fara hate va rog

Multumesc pentru intelegere

4 răspunsuri:
| mentholinks a răspuns:

Daca spui ca nu stii ce se intampla cu tine du-te repede la un psiholog sau chiar psihiatru si spune-i starile prin care treci. Nu e normal ce ti se petrece.

| BlyeeetAK47 a răspuns:

Dragoste cu forta nu se poate.

Răspuns utilizator avertizat
| moshulica a răspuns:

Din nefericire, nu ai prea multe de facut. Nu-ti ramane decat sa fii tu insuti si daca fetei ii va placea ce descopera ai sanse, iar daca nu, nu!
Nu-ti face probleme nici daca fata n-o sa te placa, vei cunoaste in curand alta!