| Gogeeeel686 a întrebat:

Salut TPU!
Sunt băiat și nu o pot uita pe fosta!(am avut o relație de 5 ani și amândoi virgini)și ne-am despărțit recent(6 luni)
Și nu pot face dragoste sau sex cu alte fete fiindcă mă tot gândesc la ea…ce pot face…și nici alta relație.

6 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Bănuiesc cum că ai vreo 13-14 ani, corect?

| hahahahehehe a răspuns (pentru sierra1):

Cum sa aiba 13-14 cand au fost impreuna 5 ani? El are minim 18-20

| sierra1 a răspuns (pentru hahahahehehe):

Intrebarea e de fapt prunc de 12-13 ani

(am avut o relație de 5 ani și amândoi virgini [sic])

| Gogeeeel686 explică (pentru sierra1):

Nu șef am 22 și na degeaba *** pe altele dacă tot la ea ma gândesc, dar na uni de abia au atins alte femei in afara de măsawinking

| Cinic a răspuns:

In timp ce tu te gandesti la fosta ta iubita, scumpa ta isi rupe toate orificiile cu altii. Fii barbat! Fosta ta nu are nimic special, nici o femeie nu este speciala si nici un barbat nu este special. Inceteaza sa mai fii un fatalau si baga sobolanul la scorbura happy

| Konstantinos99 a răspuns:

De ce a plecat dupa 5 ani? Ce ati asteptat? trebuia sa fiti casatoriti si sa aveti copii deja.Clar ca ce simti acum e normal dar daca vrei sa te ajutam fi mai descriptiv cu situatia.