| intreabaorice a întrebat:

Sunt cam trista acum. Pe iubitul meu care a zis ca ma iubeste cu adevarat si cu care sunt impreuna de 1 an l-am prins tinandu-se de mana in parcul de langa casa lui cu o fata,stiu sigur ca nu e ruda lui. M-am despartit de el acum o saptamana in urma unor certuri aprinse legate de acea fata. El tot zicea nu era el si ca nu a iesit in parc, dar erau numai minciuni. Mama lui mi-a zis ca a plecat pana in parc, deci degeaba imi zicea el albe si negre. Am facut bine ca m-am despartit de el?

12 răspunsuri:
| Ioannaaaaaaaaaa a răspuns:

Da,ai facut foarte bine! Daca te iubea..nu renunta, nu vroia alta femeie!

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ce frumos zici tu albe si negre, esti o dulce, ce varsta ai? Multumesc sarut mînuțele.

| RAY a răspuns:

Daca era baiat cuminte nu il placeai ca era plictisitor, daca e baiat rau si va considera obiecte sexuale plangi dupa el aiurea, voi ce vreti de fapt? stiti prea bine ca asta sunt rai ei chiar asa se si proclama desigur in cine au incredere familie in general, prietenii de acelasi sex

| Doub a răspuns:

Dacă ştii sigur că chiar a fost el, atunci da. Dă-l încolo, un băiat deştept nu face asta.

| KMaddieK a răspuns:

Da. Dupa ce ca a gresit mai si minte. Macar sa-si recunoasca fapta. "Stiu ca minti, dar continua", ceva de genu. Din moment ce te iubea, nu facea asta. Cred ca era timpul sa te indoiesti. E bine ca ai facut asta. Nu e o greseala de iertat, la o relatie de 1 an. Nu-ti mai pune toata increderea intr-o persoana, mai bine sa fii surprinsa decat dezamagita.

| AgentBomboana007 a răspuns:

DA! Logic ca este bine! Decat sa stai langa un tampit care te minte si-ti spune numai vorbe... mai bine iti vezi de vita! Nu s-a terminat lumea! Ai tu timp sa-ti gasesti un barbat adevarat, nu un futangiu care sa-si bata joc de tine. Nu fi trista din cauza lui. nu merita! Cand zicea ca te iubeste cu adevarat, probabil, se gandea la cealalta! Daca chiar te iubea, nu te parasea asa usor si nu se uita dupa alta. Oricum, si-a batut joc de tine si nici nu te-a respectat indeajuns. Nesimtitul! Vezi-ti de viata si nu te gandi la ce a fost, ca asa atragi lucrurile rele spre tine!winking

| ijuuuuuuu a răspuns:

Da! Nu ierta niciodată infidelitatea. Nu se merită.

| Supplexa a răspuns:

Da! Baietii nu iubesc niciodata, nu trebuie sa ai incredere in ei. Ei iubesc doar cand ajung sa aiba un copil, chestiile astea sunt doar vrajeli. Sunt mandra de tine ca ai luat o decizie buna, sa nu dai inpoi!

| e1xtz a răspuns (pentru Supplexa):

Adica iubesc copilul sau pe cea care a facut copilul?!

| Supplexa a răspuns (pentru e1xtz):

Pe amandoi. dar mai mult copilul

| RAY a răspuns (pentru Supplexa):

Haaaaaaaaaa,tu te auzi? un barbat iubeste si el doar ca cand vede cum sunt fetele din ziua de azi realiseaza pe bune dreptate ca iubire =banii asa ca nu da importanta, la faza cu copilu sigur asta vrem cu toti copii

| ksuper31 a răspuns (pentru Supplexa):

Pumnii mei minte nu are!