| GuessWhoMan a întrebat:

sunt clasa a8a si nu pot sa dorm. Practic si tehnic sunt indragostit de o fata pana peste cap. Poveatea este una foarte lunga si sper ca o sa acordati ceva timp pentru a o citi.
Aceasta fata este in clasa cu mine, eu o plac de acum 2 ani deci este ceva dar anul acesta am decis sa colaborez cu un coleg sa ii spuna ca o plac. el i-a spus si fata a spus ca si ei ii place intr-un fel de mine ca sunt blond. Si de atunci multe lucruri sau intamplat, a inceput sa vorbeasca mai mult cu mine(scoala si online) ba chiar vrea sa afle secrete despre mine de exemplu m-a intrebat daca fumez si i-am spus ca nu ca m-am lasat si ea parea destul de fericita ca am reusit sa scap de ele si a zis ca pot sa am incredere in ea sa tina ceva secret sau sa ii spun ce imi sta pe suflet, eu i-am zis ca si ea poate avea incredere in mine.
Al2lea lucru: Cand vrea sa ma intrebe sau sa imi zics ceva prefera sa imi sopteasca ceea ce imi place si mie stan mai aproape de ea.
Al3lea lucru: In ultima zi de scoala inainte de vacanta a venit la mine si m-a luat in brate pe neasteptate spunand ca o sa ii fie dor de mine si i-am dpus si eu la fel si a inceput sa imbratiseze si mai tare.
Al4lea lucru: Stiu ca o sa ziceti ca sunt nesimtit dar am parola de la contul ei de facebook pe care il foloseste non stop sa vorbeasca cu prietenii ceea ce ma avantajeaza dar nu prea imi iese nimic.
Ce doresc este sa trageti o concluzie a tot ce am mentionat mai sus si sa spuneti daca o sa iasa ceva dintre mine si ea avand in vedere ca ar fi cam prima mea relatie cu cineva, evident daca reuseste.
BTW: Ea este putin mai mult nemtoaica e originara din Munich si din ce am inteles de la bunicul meu cand eram mai mic este ca semanam cu un neamt si seman, fiind blond si s-ar putea sa fie un punct in plus pentru mine.

5 răspunsuri:
| ASDSM a răspuns:

big grin ce ddddrrraaaggguuttt! cred ca va potrivita si totul o sa fie bine, mult noros si felicitari chiar cred ca o sa va mearga

| MnIwant a răspuns:

Eu ti.am citit povestea.E foarte draguut. Sper sa va mearga.happy,, daca e asa cum zici tu sigur o sa va mearga si stiu ca e greu.dar iti trebuie curaj. spune-i ca o iubesti.:-)

| silvia3333 a răspuns:

Pai eu cred ca o sa iti mearga cu ea, dar nu prea am inteles faza cu facebook-ul, adica mai precis pentru ce iti trebuie tie? In fine...lasand asta la o parte s-ar putea ca si ea sa simta pentru tine ceva mai mult decat pentru un prieten din cate ai zis tu. Ai putea sa incerci sa vorbesti cu prietenii vostri comuni sau cel mai bine sa ii spui in fata ca tu chiar simti ceva puternic pentru ea si sa vezi raspunsul ei. Oricum bafta!

| Emulitza18 a răspuns:

Aceeasi chestie am patit-o si eu dar cu un baiat.Eu sunt fata deci iti spun sigur ca daca el m-ar intreba daca vreau sa fiu cu el as spune da pentru ca e o poveste similara cu a mea.si inca astept sa ma intrebelaughing

| iubiiii a răspuns:

Buna :*
ti-am citit povestea