| Adrian99P a întrebat:

sunt genul un pic mai timid si imi place de o fata si nu stiu cum sa ii spun pentru e si o diferenta de varsta (2 ani mai exact) si vreau macar sa aflu daca ma place pentru ca atunci cand vorbesc cu ea sa fie ceva sigur pentru ca nu vreau sa-mi pierd prietenia cu ea (un prieten de-al meu o pierdut prietenia cu o fata).

Răspuns Câştigător
| ScapaMaDeEa a răspuns:

Buna! Sa sti ca incercarea moarte n-are!winking Nu ai ce pierde, pana la urma ai un lucru sigur la mana: ca sunteti prieteni. Ar trebui sa o intrebi pe ea mai intai daca te place si sa-ti spuna fara rusine si cu incredere pentru ca vrei sa-i spui o chestie in legatura cu asta( bagi si tu). Daca zice da, iti va trece frica si deja ati fi din prima impreuna! Daca zice nu. asa cu juma' de gura, ii e rusine. Si daca urla, zbiara: "Ba, categoric nu!", atunci incearca sa-ti gasesti alta pentru ca fete sunt si vor fi si cu siguranta nu mai pierzi nici o prietenie in felul acesta! Bafta multa! Funda? love struck

1 răspuns:
| StefanXy a răspuns:

In primul rand cati ani ai tu si cati ani are ea?
In al doilea rand: Nu risti nu castigi