| bvkeny a întrebat:

Salut TPU,sunt indragostit de o fata si nu stiu ce sa-i spun,ce sa-i scriu.
Are cineva idei? sunt cam rusinos, asta-i faza.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai nu ii spune direct ca o iubesti. Incearca sa te apropi mai incet de ea fa-o sa rada incearca sa o atingi subtil (pe mana pe spate) si fa-i des complimente. Daca e in clasa cu tine e probabil ca voi sa fiti prieteni si astfel tu sa fii in friendzone dar daca vrei sa iesi comporta-te cu ea diferit fata de celelalte prietene ale tale. Eu zic sa nu o tachinezi. Va putea interpreta gresit totul si o va lua ca pe un joc. Fii sensibil si atent cu ea protejeaz-o si bag-o mereu in seama. Apropo cati ani ai?

| bvkeny explică:

PS:e in clasa cu mine