| Smeck15 a întrebat:

Sunt nou aici happy. am si eu o intrebarehappy. Acum 2 zile. am Fost la o fata acasa. care o cunosc de 5 ani. am ramas doar eu cu ia toata noaptea singuri. am vorbit. despre ogramada lucruri. sa trecem la subiect. : m-a sarutat pe gura. nu stiu cum am ajuns. de mi-a spus ca : "crezi ca n-am tupeu sa te sarut pe gura?!" si m-a sarutat. si. m-am indragostit de ia. i-a imi spune mereu. ca. sunt ca fratele ei. si ca nu. ar putea nici-odata sa fie cu mine. mai mi-a spus in seara aia asa : Daca am fii noi2 impreuna. poate am fii fericiti. dar. odata si odata. o sa te insel. doar ma stii pe mine. ( are 13 ani. eu 14 happy ) chiar daca ar tine la mine. m-ar insela. ca asa a facut cu toti. ce sa fac crying ca m-am indragostit de ia! crying

Răspuns Câştigător
| ProjectJackpot a răspuns:

Hmmm. ciudat ca vrea sa devina o parasuta de la o varsta asa frageda. dar hai s-o punem sub presiune. Cand esti doar tu cu ea(eventual tot asa, doar voi 2 acasa) sa scoti frumusel un buchet de flori si o iei in brate si ii spui ca tu chiar te-ai indragostit de ea si ca nu este o joaca. Apoi o saruti cu pasiune si ii spui sa decida relatia dintre voi, avand in vedere ca ea stie datele problemei. Daca spune nu, asta e, ramaneti prieteni buni si poate data viitoare. Daca spune da, eeeh. dar vezi sa fii foarte serios si sigur pe tine atunci cand ii spui toate astea. succes

13 răspunsuri:
| Smeck15 explică:

Mersi!big grin

| wefweiofhewgewiopgjewogwe a răspuns:

Salut, las-o nu merită să construieşti o relaţie cu o asemenea fată eu nu maş îndrăgosti de ea, de fapt tu nu eşti îndrăgostit doar '' te-a vrăjit cu un sărut '', dar dacă tot '' nu poţi fără ea '' încearcă să vorbeşti cu ea cât mai sincer, să îi spui ce simţi şi poate se schimbă totul în bine. Baftă şi altă data te rog frumos să scrii mai pe înţelesul nostru, acum serios ai 14 ani?

| Smeck15 explică:

Da. am 14 ani. ma crezi sau nu. acum pe 23 ii facbig grin adica azi tongue

P.s numele meu e smeck15 pentru ca asa m-am obisnuit. sa fac contul-l la majoritatea jocurilor. tongue sau forumurilor.

| wefweiofhewgewiopgjewogwe a răspuns:

La mulţi ani şi multă sănătate, ai grijă de cine te îndrăgosteşti!

| DenizaVonDe a răspuns:

Mica da gandeste! daca te ubeste nu te-ar insela nu crezi?

| DenizaVonDe a răspuns:

Si apropo! Am uitat sa-ti zic! la multi ani! love struck

| Neighborhood a răspuns:

Esti prea mic ma pustiule sa stii ce inseamna "sa te indragostesti". Eu zic sa ramaneti amici... Va trebuii sa mai cresti sa intelegi niste lucruri. Esti prea micut acumwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti recomand sa treci pe la scoala si sa-nveti sa scrii in limba romana. Intereseaza-te mai ales ce este cratima si cand si unde se foloseste, cum se scriu pronumele personale, cum se folosesc semnele de punctuatie, chestii din astea esentiale. Dup-aia poate iti raspund si la intrebarea cu pustoaica de care te-ai enamorat profund.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Invata sa scrii si poate intr-o zi vei deveni un baietel adevarat.

| LuCyAn_4180 a răspuns:

Ce sa zic daca esti un tip care pui la suflet si o sa suferi daca te va insela mai ales ca ea ti-a marturisit acest lucru eu cred ca ar trebui sa ramaneti doar prieteni de scoala, niste colegi atat daca veti fi mai mult o sa regreti dupa si o sa suferi foarte mult si NU SE MERITA!winking Mai sunt multe fete pe lumea asta happy

| ciucanca41 a răspuns:

Sunteti prea mici, lasa timpul sa treaca si mai tarziu o sa vezi daca esti indragostit de ea sau poate e doar o iluzie

| AndaWest a răspuns:

Daca te-a pupat pe gura nu te considera chiar fratele eismugeu cu frate'meu nu ne pupam pe gura

| Smeck15 explică:

HMM. Ms! big grin pentru toti care mi-au zis la multi ani kiss... azi.24. feb. am fost cu o pr. de a lu fata aia.sa se vada cu gagica-su...si era si ia. si ala a venit cu inca 1 baiat. si pana mea. sad eu m-am uitat la ei in guraa. cum isi luau limba-n gura. deci nu cred ca ii place de mine.sad. pana mea. crying