| Schillinger a întrebat:

Sunt nou pe aici si as vrea sa-mi raspundeti cat mai seriosbig grin.vara asta am fost impreuna cu o fat am stat cu ea o luna si dupoa s-a despartit de mine dupa am incercat sa ne inpacam dar nici unul nu facea primul pas dupa ea a fost cu uu prieten de care sa despartic pentru ca nu o prea baga in seama (preizez ca ea nu vine in Romania numa in vacanta de vara iar in rest sta in Spania)si dupa ce a plecat a inceput sa vb cu mine sa-mi spuna ca nu a facut bine ce a facut si altele acum suntem iar inpruna dan nu ne vedem pana peste 8 luni big grin si vorbim pe mess zi de zi dar acum de cateva zile nu mai poate vb ba nu mai intra s-ar putea sa aiba un "amant" sau ii doar imaginatia mea nu stiu. Credeti ca mai are rost sa astept pana vine ea? mentionez ca o iubesc ff mult si nu as vrea sa ma despart de ea chiar si inainte am suferitbig grin.Ce credeti ca as putea face? mersi ca ati citit pana aici.

Răspuns Câştigător
| DarkShadowOne a răspuns:

Pai ai 2 "carari" acestea fiind sa nu o astepti si sa o astepti dar, un lucru e sigur orice se poate intampla s-ar putea sa aiba un amant cine stie? Si inca un lucru... Drumul bun e cel ales de inima ta... Norocwinking