| zanazanelor_2381 a întrebat:

TPU!

Sunt noua pe`aici. Am si eu o intrebare. De ce intotdeauna mi se face o chestie alba la pasarica?

Răspuns Câştigător
| Pissy a răspuns:

Se numeste lichid vaginal laughing

7 răspunsuri:
| Jigsaw a răspuns:

ChioruL,nu am izbucnit in ras de mult in halul asta.

| swettylove a răspuns:

Secretie vaginaala, e normala.
Cu o igiena corespunazatoare nu va reprezenta o problema happy

| eurynomus a răspuns:

Mai spalta te!

| Katakimiku a răspuns:

Bey, asta are 12 ani ce **** mea sa stie! laughing rolling on the floor

| BloodyAngel1900 a răspuns:

Cand te exciti apare.e ceva normal, nu trebuie sa te ingrijorezi
acel lichid lubrifiaza vaginul inaintea unui act sexual

| PatiiiixD a răspuns:

Pentru informarea ta este lichidul vaginallaughing inseamna ca te maturizezi sa-mi bag piciorulaughing nu cred ca nu sti nici macar atat.

| zanazanelor_2381 explică:

Pai eu ma spal in fiecare seara.adika fac dus happy