| alexuuu015 a întrebat:

sunt un baiat de 19 ani si problema e putin mai delicata pentru mine ca sa spun asa. Am fost la un fel de petrecere acum 1 an unde eram cam 30 de persoane care oarecum ne cunosteam (pentru ca unii au mai adus si alti prieteni si asa mai departe). Am recunoscut o fata acolo pe care o vazusem prima data pe Facebook fara sa vreau intr-o poza in care avea tag si de atunci m-a atras cu ceva, nu stiam ca va veni si ea la acel party si asa mai departe. Acolo nu am avut din pacate curajul sa vorbesc cu ea decat cand eram vreo 5-6 persoane care discutam despre ceva, dar nu imi mai aduc aminte excat. In fine dupa cateva zile de la petrecere imi tot aminteam de ea si parca nu stiu simteam nevoie macar sa ma bag in seama cu ea, dar nu mai aveam unde. Poate eventual pe Facebook dar nu cred ca e prea ok. Problema e ca de atunci sunt luni bune, aproape un an si nu o pot face uitata. Cum sa fac? Ce sa fac mai exact? Nu stiu daca are rost sa incerc pe Facebook pentru ca probabil as parea ca ultimul ciudat si 100% nici nu ma mai tine minte.

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu stii cine a adus-o? Daca ceva prieten de-al tau spune-i asta si fa-i cumva sa iesiti toti in grup iar si baga-te cu ea in seama atunci

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-i atât de ciudat sa-i scrii pe cât ca o pastrezi in gânduri de atunci.

| Anemona2020 a răspuns:

In ziua de azi toata lumea converseaza pe Facebook. Deci nu va fi nimic ciudat in asta.