| MrGG a întrebat:

Uite imi place mult de o fata si vb mult cu ea pe mess. ne-am intalnit si in realitate la un suc a zis ca vrea sa ne mai vedem...as vrea sa i las un mesaj offline pe mess prin care sa ii spun ca o plac mult. ma puteti ajuta?
FUNDA

Răspuns Câştigător
| Rooobi a răspuns:

Spune-i ceva in genu: Buna uite am ceva sa iti spun dar nu prea stiu cum sa incep.De cand te-am cunoscut am simtit ceva pentru tine.Imi place foarte mult de tine si as vrea sa stiu daca si tu simti acelasi lucru. Astept un mesaj de la tine. Sincer ma simt mult mai bine ca ti-am zis asta pentru ca nu mai puteam rezista fara sa-ti zic ca te iubesc. Sper ca e bun mesaju mai poti modifica tu ce vrei pe acolo mai pui niste emoticoane. Bafta si sper ca te-am ajutatwinking

3 răspunsuri:
| Kissu22 a răspuns:

Nu ai nevoie de ajutor :X. Pur si simplu dati liber sentimentelor si vezi ce-ti iese. Baftahappy

| alexandra_8042 a răspuns:

Eu iti recomand sa nu ii zici pe mess! intalnestete cu ea si spune-i tot...si eventual sarut-o. Cel putin mie mi-ar placea :X. Apropo eu cred ca si ea te place altfel nu ar fi iesit cu tine la suc

| Lorena0189 a răspuns:

Spune-i cat de mult o iubesti.