| RainbowAndra a întrebat:

Un baiat care il cunosteam de ceva vreme, ma tot lua in brate,
cauta tot felul de motive sa stea langa mine, dar eu nu stiu ce sa cred. Oare chiar ma place sau face baza(primul a cu ^ deasupra)? Voi ce credeti? Dau fundita si voturi happy.

Răspuns Câştigător
| Je_1276 a răspuns:

Daca un baiat te ia in brate si vrea sa stea langa tine, e mort dupa tine.De obicei,baietii voor sa fie nepasatori,si cam fetele fac primul` pas,asa ca e sigur ca e indragostit lulea dupa tine. Daca iti place baiatu`,poti si tu sa-l iei in brate,sa stai langa el,cum ar fi,mai pe seara spui ca ti frig si il iei in brate ca sa te incalzesti, sau lucruri de genu asta. Daca vrei sa`mi spui mai multe, trimite`mi mesaje private.Bafta cu tipu`... sper ca si tu sa-l placi.

4 răspunsuri:
| AnnaS98 a răspuns:

Pai daca doar il cumosteai si el a venit din senin si a inceut sa te ia in brate cred ca te place catusi de putinwinking bafta si merci de raspuns. funda?

| andra_9015 a răspuns:

Daca te lua de multe ori in brate si cauta tot felul de motive sa stea langa tine,parerea mea este ca te place,dar ii este teama sa-ti spuna, crezand ca tu nu simti acelasi lucru pentru el.ia-l in brate, stai mai mult cu el si pana la urma iti vei da seama daca te place sau nu.ai putea sa joci adevar sa provocare cu el si prietenii si astfel iti dai seama daca te place sau e doar o simpla prietenie.happy

| Je_1276 a răspuns:

Te place.Normal,daca un baiat te iia in brate sau vrea sa sstea lanfga tine, inseamna ca e mort dupa fata aceia.De obicei,fetele sunt cele care fac primul pas, dar daca un baiat il face inseamna ca e indragostit lulea. Daca iti place si tie baiatul, e foarte fain.Il iei si tu in brate, stai pe langa el, cand e seara si e mai frig poti sa spui ca ti frig si`l iei in brate ca sa te incalzesti.Bafta cu el, si daca vrei sa`mi povestesti mai multe scriem in mesaj privat.

| DaeJanggeum a răspuns:

Te iubeste. trebuie sa tio spuna in fata da ii e rusine.