| danielivan a întrebat:

unde se poate gasi prezervative de marime mai mare, ex xxl? de unde am cumparat nu am reusit sa fac dragoste completa pentru ca se rupe prezervativul imediat, nu stiu posibil sa fie mic, vreau sa incerc cu marimi mai mari,

Răspuns Câştigător
| Speedo a răspuns:

Presupunand ca intrebarea este serioasa iti pot raspunde ca prezervativele nu au nici o problema. Nu stii cum sa-l pui corect. Daca ramane un pic de aer in el se va rupe. Daca ti-ar fi fost mic te strangea si te irita...de mai bine te duceai la o bere decat sa...

6 răspunsuri:
| mitu86 a răspuns:

Adica ce vrei sa insinuezi ...ca ai scula mare

| g3orgy a răspuns:

Si vrei sa te lauzi? sincer acum... jeezwinking

| elasexygagica a răspuns:

Du-te la farmacie si cu siguranta acolo vei gasi tot ce ai nevoie kiss

| RXN a răspuns:

De la farmacie sau supermarket, de unde se cumpara si cele 'normale', nu exista magazine speciale.Scrie pe spatele cutiei. Sper, totusi, ca asta nu e doar o alta bagare in seama.

| DjReal a răspuns:

happysi ce crezi ca asa o sa sara gagicile aici in blog pe tine? daca batii apropouri ca esti dotatlaughingdegeaba daca in capul...ala de pe umeri nu ai nimichappy

Răspuns utilizator avertizat