| ToxicGirl a întrebat:

UTGENT! Funda! Deci s-a intamplat cam asa : Cand am incercat sa desfac super glue si trebuia sa fac o gaura in el mi-a sarit in ochi unpic. Pot sa vad. Dar ma ustura si imi lacrimeaza unpic unchiul. E ceva grav? Ce as putea face sa imi treaca? Va rog ajutati-ma.Scuzati categoria

Răspuns Câştigător
| quickly a răspuns:

Du-te la farmacie sau la spital, ei stiu ce sa-ti dea ca sa-ti treaca!

3 răspunsuri:
| consiliera a răspuns:

Mergi de urgenta la un medic oftalmolog.

| eurynomus a răspuns:

O sa fi si mai toxica cu okazia asata

| TeenWolf a răspuns:

Pai ai putea sa te duci la un medic... Nu stiu daca e grav dar eu cred ca e...