| Zxcv6 a întrebat:

Salut TPU, vă întreb pe voi fetele este ok să înghiți sperma? Ce gust are, vreau să înghit dau funda

Răspuns Câştigător
| IulianaAna a răspuns:

E ok si nu are niciun gust, nu zic din experienta dar asa am auzit de la alte fete. Succes?✌?

| Cavaler001 a răspuns (pentru IulianaAna):

Nu mai informa greșit happy
Apa n.are niciun gust..pe când sperma are unul specific.
Fetele respective nu au fost sincere și motivul îl știu doar ele happy
Gustul lichidului seminal depinde și de alimentația bărbatului respectiv.
Oricum nu se înghite de la oricine..deoarece se poate lua salmonela..Mai citiți și voi sau măcar fiți cu analizele la zi!
Uneori femeile fac asta pentru a.i arata bărbatului cât îl iubesc de mult, dar bărbatul trebuie sa merite acest gest și să se poarte în consecință. empatic.în aceeași măsură.
Dar dacă e vorba de 2 gay, mai bine merg la psiholog.că e grav.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Gusta și vei vedea

| Violleta2022 a răspuns:

Sperma nu se inghite, de aceea este recomandat la sexul oral sa se foloseasca intotdeauna prezervativul, fiindca nici sperma si nici secretia vaginala nu sunt ceva placut sau interesant sa inghiti.