| PBFANMichaelScofield a întrebat:

Salut TPU, va rog mult de tot sa ma cititi pana la final si sa ma ajutati! Totul a inceput acum 2 saptamani cand am intalnit o fata draguta pe net si am inceput sa vorbim.Ea prefera si fetele si baietii fiind atrasa de ambele sexe(bisexuala) mi-am dat seama ca o sa am ceva de furca daca vreau sa o cuceresc.Problema este alta ea este atrasa de o alta fata care este in zona cu ea dar aceasta fata nu are ochi pentru ea cum o vad eu si o plac.Noi suntem la o distanta de aproximativ 100km si mi-a promis ca va veni la mine in oras sa iesim...Am gasit pagina sa de tellonym si i-am adresat cateva intrebari despre crush si asa si sustinea chiar si dupa apropierea de mine faptul ca isi doreste sa fie cu fata de care ii place.VA ROG MULT AJUTATI-MA CA SUNT TARE DEBUSOLAT.CE SA FAC?

Răspuns Câştigător
| Emilian65 a răspuns:

Daca ei ii plac fetele, nu o poti schimba tu in cateva intalniri pe care le veti avea. Asa ca las-o cu fetele ei si tu gaseste o fata pe care sa o iubesti cu adevarat si sa fii iubit de ea la fel de mult.

8 răspunsuri:
| anonimuIl a răspuns:

E la 100 de km, blocheaz-o ca să o uiți.

| Sofer a răspuns:

Eu zic sa mai cauți mane.

| ywar a răspuns:

Distanta + Bisexuala = Dezastru.
Iesi repede din zona aceea.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă ești tare debusolat, busolează-te la loc. Asta poți să faci.
De la 100 km a cam greu să o busolezi.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Iesi cu ea, si nu o mai stalkeri.
Daca se linge cu vreo fata in lipsa ta, nu ar trebui sa te deranjeze. Poate te trezesti cu vreun menage a trois, cine stie.

| Danny28 a răspuns:

E proastă. Renunță la ea

| Violleta2022 a răspuns:

Deci fata aia este prostituata bisexuala, care se deplaseaza la locatia ta?

| PBFANMichaelScofield explică:

Multumesc mult de raspunsuri, cel mai probabil voi astepta sa vina in oras si atunci voi vorbi cu ea intre patru ochi despre tot