| Scumpylika a întrebat:

Va rog sa nu radeti de mine am o problema foarte serioasa.Deci,eu am o CMBP si stam mereu impreuna:ne imbratisam, ne pupam pe obraz, glumim foarte des.Noi ne cunoastem de 3 ani si eu am 14 ani iar ea 15.Numele ei e Raluca.Ea a patit o chestie tare nasoala:la 12 ani si-a facut un iubit(toti baietii o placeau pentru ca e foarte frumoasa)cu care a avut saruturi-frantuzesti si propuneri de la baiat pentru sex(stiu ridicol, as fi sfatuit-o sa il lase pe boul ala dar pe atunci nu ne cunosteam)desi ea a refuzat relatia lor a continuat.La testele finale ea a ramas corijenta iar el a trecut.(inainte sa il cunoasca pe ala lua numai 10) Pentru ea a fost oribil si de atunci nu mai vrea sa iasa cu baieti. Faza e ca ma simt atrasa de ea ca iubita dar sunt fata(cand se schimba ea in vestiar nu ma pot uita in alta parte, cand ma pupa pe obraz sau ma ia in brate ma excit... Peste o luna a dormit la mine si cand s-au culcat mi-a spus ca vrea sa fim mai mult decat prietene si eu am acceptat si am avut primul sarut.Din pacate eu am iubit si ma simt mai mult atrasa de ea decat de el.Am stat un an cu amandoi ca iubiti ca sa imi dau seama pe care il plac(aveam 15 si intr-o zi implineam 16).M-am dus la iubitul meu si i-am spus ca vreau sa fiu lesby si el a spus
-Ary nu poti arunca tot ce a fost intre noi...a fi lesby inseamna a face sex cu femei si nu poti sti daca asta vrei pana nu o faci cu un barbat! Te rog acorda-mi macar sansa asta Ary, ca sa iti dovedesc ca nu s-a terminat! Sa facem dragoste de ziua ta la mine acasa! Am acceptat.Am facut sex protejat cu prezervativ. Urmatoarea noapte eu cu Ralu am adus lumanari, jucarii sexuale si am facut-o cu vibratorul.Parca mai mult mi-a placut cu Ralu nu cu iubii dar nu stiu ce sa aleg va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| Liviu4you a răspuns:

Sfatul meu pentru tine e asta: ia o moneda si sa spunem de exemplu ca daca pica pajura o sa ramai cu Raluca. Acum invarte moneda pana cand pica pe partea pe care vrei tu sa picewinking.

Daca vrei cu adevarat sa fii cu Raluca sa stii ca nu e nimic gresit in asta si nu ai de ce sa-ti fie rusine. Nu te lua dupa toti homofobii crestinopati care spun ca ajungi in iad sau mai stiu eu ce. Dupa parerea mea, ei sunt mai mult animale decat oameni pentru ca traiesc doar pentru a manca, a bea si a se reproduce. Aaa, si pentru a crede in fiinte supreme inexistente petru ca sunt prea slabi si nu pot lua singuri decizii. Cel mai bun exemplu e asta : "MadScientist a răspuns:
Am un sfat pentru tine: Mori!"

Viata ta se afla in mainile tale! Tu stii ce e mai bine pentru tine.

Aproape ca uitasem, in legatura cu iubitul tau: "a fi lesby inseamna a face sex cu femei si nu poti sti daca asta vrei pana nu o faci cu un barbat!" Gresit! A fi lesby inseamna sa-ti placa fetele, nu doar sa vrei sa faci sex cu ele. Dupa parerea mea, a profitat de tine.

Răspuns utilizator avertizat
| Liviu4you a răspuns (pentru MadScientist):

Poate ca nu crezi in dumnezeu dar cu siguranta ai logica gainii ("Iti recomand sa te duci la un negru si sa-l rogi sa ti-o introduca putin la ochiul maro." Nu sunt gay, idiotule, dar asta nu inseamna ca trebuie sa le doresc moartea celor care au o orientare sexuala diferita.) si in plus nu esti in stare sa porti o discutie normala cu un om normal. Injuri ca la usa cortului; se vede ca esti un taran, dar nu din ala care munceste pamantul, ci din ala care trage piciorul dupa el.

Nu-mi vorbi tu mie de biologie, mai ales de anatomie, nu stii nici macar pe jumatate din cat stiu eu.

Si ca sa-ti arat inca o data cat de idiot esti, uite cum te contrazici: "nu cred in dumnezeu"; "Dar cred in [...] creatie in general." Pai ori crezi in creatie, ori in evolutie?

In concluzie, sfatul meu pentru tine e sa ne faci tuturor un serviciu : mori.

| ApaMineralaAcidulata a răspuns (pentru MadScientist):

Ar trebui sa oferi mai multa intelegere. Astia homo si astea lesbi au niste dereglari hormonale. Eu chiar nu am nimic cu ei, sa faca ce vrea. Exista pacate mai grave.

| ApaMineralaAcidulata a răspuns (pentru Liviu4you):

Buun asa!

Răspuns utilizator avertizat
| Liviu4you a răspuns (pentru MadScientist):

Nebunu' loveste din nou. Te crezi destept, superior, dar de abia ajungi la genunchiul broastei. Am mai vazut idioti, dar ca tine mai rar. Tu mergi pe principiul "Dai inainte cu tupeu" dar e un tupeu prost pentru ca nu ai dreptate. Ce incerci sa demonstrezi? Cat esti de idiot? Stai linistit, s-a vazut.
Si asa ca sa dormi tu linistit la noapte, am avut mai multe partenere decat a avut tot neamu' tau de ursari la un loc. Pun pariu ca esti doar un grasan virgin, obsedat sexual...dar nu stiu de ce incerc sa iti arat cat de retrograd esti pentru ca oricat ti-as demonstra, tu o sa vii cu "argumente" din ce in ce mai stupide. Nu meriti atentia mea, de fapt nu meriti atentia nimanui. Nu o sa mai continui sa-ti raspund la debitarile tale ridicole, demne de mila, la "rationamentele" tale bazate pe premise "puternice" care sugereaza ca noi ar trebui sa fim closed-minded, la fel ca tine, sa traim intr-o pestera unde regulile primitive sunt baza vietii de zi cu zi. Ma tot sacai cu biologia laughing iti spun doar atat: sunt in anul V la UMF. Nu ma intereseaza daca ma crezi sau nu, sau ce comentarii ai la adresa asta; din momentul asta nu o sa-ti mai raspund la reply-uri; cum am spus si mai devreme, nu merita timpul irosit.

"Shoot me, 12$" Te impusc eu gratis.

| F1rstBlooD a răspuns (pentru MadScientist):

MadScientist ti-am citit toate raspunsurile si din ele au rezultat ca esti noar un panpalau care nu stie sa vorbeasca si care nu poate sa discute normal cu un om
te sfatuiesc sa mai iesi din casa
in mai multe raspunsuri spuneai "cine ar avea nevoie de o iubita, fetele sunt doar niste fiinte in care isi baga parbati p**** "
mane tu esti intreg la bibilica?
cum naiba sa spui asa ceva
iti recomand, mai esi dracu de la filmele porno
ooo si nu ii fa tu pe catolici idioti ca tu esti idiot mai mare ca toata africa
ooo si o sa te propun pentru suspendarea permanenta a contului de pe TPU
crezi ca TPU este un loc pentru toti idioti? aici se discuta lucruri serioase

| ApaMineralaAcidulata a răspuns (pentru MadScientist):

Nu vreau sa te jignesc sau sa te vorbesc de rau, dar ai mai bine grija la felul tau de a fi, nu e prea placut pentru ceilalti si o sa atragi numai ura.

26 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

De unde dracu le luati mah?! nu le iau eu de unde trebuie, aia-i clar!

| Bluebutterfly80 a răspuns:

laughing si cand te-ai trezit din somn nu te durea capul de la asemenea vise?
chiar ai senzatia ca te crede cineva?

| MaybeAnotherDay a răspuns (pentru Bluebutterfly80):

Totul e posibil in ziua de azi laughingNu mai stii in ce sa ai incredere sau nu laughing

Răspuns utilizator avertizat
| zeulzamolxe666 a răspuns:

Da,f interesant, caut si eu niste jucarii de exemplu niste ratusti, soricei cu motoras si poate gasesc si un elicopter cu girofar! tu de unde ai luat jucariile?

| hhhapciuuu a răspuns:

Haaaa! ma spanzur! ok! uite : nu fi lesbi, e pacat, ajungi in iad, nu ca oi fi o pocaita obsedata sau ceva, nu, dar stiu ca asa e! si in plus si sa faci sex cu un baiat fara sa fi casatorita cu el e pacat, bla, bla, stiu, te plictisesc! lasa astea, dar crede-ma e mai bine sa ai un baiat decat o fata! pur si simplu! nu renunta la nici unul din ei doi, fi cmbp cu raluka aia in continuare, si iubita cu ala, e treaba ta, sfatul meu : lasa prostiile cu,,, lesbianele,, ca sunt vai de capul lor! si, macar nu mai fa sex cu baietii la varsta ta, pfuuu, dar asta stie toata lumea ca e doar o fantezie de a ta, asa ca sper ca te-am ajutat sa-ti rezolvi prostiile din minte. pa happy

| hhhapciuuu a răspuns (pentru hhhapciuuu):

Ps : scuze de greselile gramaticale, m-am grabit happy

Răspuns utilizator avertizat
| Unicucebeea a răspuns:

Of,pentru o asemenea intrebare la misto te-ai chinuit sa scrii atat?

| IBeliveICanFly3 a răspuns:

Pai nu stiu. Este alegerea ta. Depinde de ce vrei tu sa alegi.
Nu conteaza cum este cu sexul aici, si de ce parte te simti mai mult atrasa.

| Miiku a răspuns:

Am citit toate comentariile si ii dau dreptate nu-ma lu Liviu. Cei mai multi de aici zic ca e o vrajeala. Altii cred ca a fi lesbi e cel mai mare pacat. Nu scrie nicaieri in Biblie ca a fi lesbi/gay e pacat. Lasat-o pe fata sa fie asa cum e ea.

| iasminamaria9 a răspuns (pentru Miiku):

Asculta. Este normal sa-ți placa de cineva, având in vedeta ca aceea persoana poate fi fata sau băiat. Nu trebuie a-ți fie Rușine daca îți place de o fata. Eu zic sa mai Vorbești cu ea. Si sa știi ca Miiku are dreptate. Nu scrie in Biblie sa a fi gay sau lesby e un păcat. Eu zic sa faci ce spune inima ta. Poate cand o-i fi adult, partea asta de lesby v- a trece. Nu te îngrijorați! Funda?

| Veleno1 a răspuns:

Rupe legatura cu fata aia, o sa ai numai de pierdut daca o iei pe drumul ala.

| Scumpylika explică (pentru Veleno1):

Nu cred ca pot.o iubesc prea mult! crying((

| LonelyHeart112 a răspuns:

Fata mea, ai sa ajungi o mare curva, si, sper din inima ca intrebarea e pusa la misto.

| magdaBMM a răspuns:

Eu te incurajez si te felicit! :*

| σκμ a răspuns (pentru magdaBMM):

Da felicitări pentru adăugarea altui depravat în societate!laughing