| CristiM2k18 a întrebat:

Voi ce spuneti ca ar trebui sa fac : Imi place de o fata dar ea m-a respins de 2 ori, dar acum spune ca ar vrea sa ne intalnim ca poate am sanse cu ea. Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Plato a răspuns:

Daca ai un strop de demnitate, o refuzi.
Cum adica "poate ai sanse cu ea"? Ea e vreo zeita si tu vreun gunoi? Acum nu, acum poate, cand are doar zeita chef.
Sugestia mea este sa pui pret pe tine si sa nu te injosesti acceptându-i invitatia.

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Emilian65 a răspuns:

Mergi la intalnire cu fata si poate se leaga o relatie de toata frumusetea.

| Zaygon a răspuns:

Intalneste-te cu ea dar pastreaza-ti demnitatea. Nu meriti sa fii calcat in picioare.

| Violleta2022 a răspuns:

Imi pare rau sa-ti spun, dar atutudinea ta este de om cu probleme psihice, daca esti incapabils a intelegi ca ai fost respins, nu odata, cid e 2 ori, adica este un "NU" categoric.
Vezi sa nu ai probleme cu Politia, daca insistiti ca unul cu probleme mentale, ca nu-i normal comportamentul si insistentele tale.

| Adry05 a răspuns:

Isi cam bate joc de tine, probabil n-are alta varianta in momentu asta si isi cauta din ce stie ce motiv iubit si si-a amintit de tine ca esti disperat dupa ea si a zis ia sa incerc sa-i dau astuia o sansa. Tu decizi ce faci.