| Mik3 a întrebat:

Vreau sa aud cateva pareri de la voi in legatura cu o fata, deci uitati cum sta treaba, am iesit cu ea de cateva ori si ultima data cand am iesit au mai venit si 2 prientene de-ale ei si a inceput sa vb cu ele despre fosti, "actuali", etc prieteni (iubiti) ca nu ma intereseaza, in fine eu m-am simtit prost si intr-un final i-am spus ca m-a deranjat acest lucru si ca eu ies cu ea ca imi place foarte mult, dar ea a zis ca daca nu mai vreau sa iesim sa ii spun. I-am spuns ma rog de ea de zeci de ori sa iasa pe afara si nu vrea si raspunsul ei a fost ca nu vrea sa imi dea cine stie ce sperante. Iar cu ceva timp in urma ma luase in brate, ma tinea de mana...CE SA CRED?

Răspuns Câştigător
| Purec a răspuns:

Pai nu ai zis ca te rogi de ea si nu mai vrea sa iasa pe afara? Acuma serios poate am fost si eu putin dur, nu stiu daca are altul, nu sunt semne clare sa iti arate asta. Cel mai probabil o framanta ceva ( probabil ca ai fortat lucrurile si ai incercat sa le grabesti, si a dat un pas inapoi. Esti probabil prea insistent, prea sufocant si vrea sa "evadeze"). Sfatul meu, este sa o lasi mai moale o periaoda de cateva zile si vezi cum se comporta. Daca o suni ca disperatul sa o scoti afara, crede-ma ca nu mai ai nicio sansa.

Ca sa si glumim, este ca la pescuit: Daca arunci undita in lac si o tot scoti din apa sa vezi daca ai prins ceva, nu o sa prinzi niciodata nimic. Ai rabdare si o sa ai succes

10 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Te evita. nu stiu de ce. Vorbeste cu ea!

| Purec a răspuns:

A gasit altul

| Mik3 explică (pentru Purec):

Poate, dar dc ar mai iesi cu mine thinking

| Mik3 explică (pentru Purec):

Ma rog de ea sa iasa si nu vrea, dar atunci cand ma astept mai putin imi zice ea sa iesim

| anonim_4396 a răspuns (pentru Mik3):

Poate a iesit cu tine doar ca sa aiba despre ce sa discute cu prietenele ei thinking

| Mik3 explică (pentru anonim_4396):

Serios! vrei sa spui pe viitor o sa fiu subiect de barfa laughing

| Purec a răspuns (pentru Mik3):

Exact ce ziceam, te place, vrea sa fie cu tine, dar tu esti prea sufocant si grabesti lucrurile. Incearca sa nu mai fi asa grabit si o sa vezi ca va fi bine. Nu o invita prea des si nu te ruga de ea sa iasa. Daca zice nu, ii zici frumos.ok, am inteles..mai vb putin cu ea..si dupa...ii inchizi telefonul... zici ca ai ceva de facut tongue

| Purec a răspuns (pentru Mik3):

Pai nu ai zis ca te rogi de ea si nu mai vrea sa iasa pe afara? Acuma serios poate am fost si eu putin dur, nu stiu daca are altul, nu sunt semne clare sa iti arate asta. Cel mai probabil o framanta ceva ( probabil ca ai fortat lucrurile si ai incercat sa le grabesti, si a dat un pas inapoi. Esti probabil prea insistent, prea sufocant si vrea sa "evadeze"). Sfatul meu, este sa o lasi mai moale o periaoda de cateva zile si vezi cum se comporta. Daca o suni ca disperatul sa o scoti afara, crede-ma ca nu mai ai nicio sansa.

Ca sa si glumim, este ca la pescuit: Daca arunci undita in lac si o tot scoti din apa sa vezi daca ai prins ceva, nu o sa prinzi niciodata nimic. Ai rabdare si o sa ai succes

| Larisssaa a răspuns:

A gasit altul. Dar sa nu " suferi" sta cu tine. Mda. suferi mai mult daca te minte asa.

| aflavius a răspuns:

Fara suparare dar e IPOCRITA.

| Dancy_Vasy_1991 a răspuns:

Ie profitoare de banii si schmechera. acum are altul si gata asa ie explicatia din ziua de azi nu doar atunkii...winking ati sugerez eu ceva dai pe alta si dai pake la fatuca, aia ca, nu are minte tr sai mai creasca...winking happy