| anonim_4396 a întrebat:

vreau sa fac si eu sex cu prietena mea si ea nu vrea zice ca este prea devreme sad oare ce trebuie sa fac sa o conving? avem impreuna aproapte 2 luni sad

Răspuns Câştigător
| IloveME a răspuns:

Prea devreme are dreptate!
In iubire trebuie sa ai rabdare, iar daca o iubesti cu adevarat o vei astepta atat cat este nevoie!
Stai linistit a ta va fi!

17 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Este intr-adevar mult prea devreme, nici macar nu va cunoasteti bine. Mai asteapta si tu, macar sa aveti un an de relatie. Atunci nu veti mai face doar sex, ci dragoste si va fi mult mai satisfacator pentru amandoi

Răspuns utilizator avertizat
| Brigaela a răspuns (pentru MadScientist):

Daca nu-i tine un an, ar fi o tampenie sa faca sex intr-o relatie atat de pasagera

| anonim_4396 explică (pentru Brigaela):

Dar intr-o relatie mai putin pasagera, ar fi o idee mai buna?hee hee

| Brigaela a răspuns (pentru anonim_4396):

Da, intr-o relatie de lunag durata, bazata pe sentimente, relatia fizica este minunata.

| TeoPT a răspuns:

Nu trebuie sa o convingi. Daca o iubesti, o astepti. Daca nu, te desparti de ea.

| viorelos a răspuns:

Mai asteapta e prea devreme. asteapta ca o sa ai parte de ce e mai frumos cu ea.

| Azµre a răspuns:

Mai stai până la 1 an, cred și eu că e devreme.

| Oana92 a răspuns:

Sa o astepti cat vrea ea, aia sa faci...

| RedNose a răspuns:

Daca nu vrea, nu o forta. 2 luni de relatie e foarte putin ca sa va cunoasteti asa de bine ca sa faceti si pasul asta impreuna, mai depinde si de varsta daca are mai putin de 17-18 ani...

Daca stai cu ea pentru lucrul asta mai bine despartete de ea si fa-ti pe una care ii place sa faca din astea.

p.s. baietii astia...doar sex nu si dragostehappy

| Raiiiisa a răspuns:

Dorinta asta ar trebui sa vina de la amandoi nu numai de la tine. Daca ea nu isi doreste nu o constrange si nu-i repeta intr-una ce vrei tu, mai bine ai incerca sa o faci si pe ea sa-si doreasca.Nu rezolvi nimic daca ii ceri intr-una sa faca ceva ce nu vrea.

Răspuns utilizator avertizat
| Rëndark a răspuns:

Daca ea nu vrea nu incerca sa o convingi. Fa-o sa-si doreascawinking

| ionut1122233 a răspuns:

Hai ma uneori si fata are dreptate eu is in clasa 5-a si am o iubita de 2 jumate de ani impreuna si abia acum am facut dragoste mai mare cu ea. ca si eu am incercat devreme mai asteapta viata este de unde trai

| darnme a răspuns (pentru ionut1122233):

Wtf?

| Oana92 a răspuns (pentru darnme):

Viseaza si el...

| Hackerul2013 a răspuns:

Fata are dreptate e prea devreme asteapta si tu vreun an