| STEFANXxX a întrebat:

Vreau sa fiu liber, adica liber de fete. Dar cum n-as incerca totusi ma gindesc la ele.Cum sa fac asa ca sa nu ma gindesc la ele

6 răspunsuri:
| CoquineNoire a răspuns:

Permite-mi sa-ti prezint un amic de-ai mei.

http://d24w6bsrhbeh9d.cloudfront.net/photo/2464725_700b.jpg

| STEFANXxX explică (pentru CoquineNoire):

Iti bati joc de mine eu vorbesc serios eu pur simplu nu pentru mult timp, doar asa ca sa nu ma gindesc la ele si sa ma gindesc la invatatura.

| DeeaMarry a răspuns:

Sta in firea barbatului sa se gandeasca la femei, si invers. Nu prea vad cum ai putea schimba tu un lucru atat de firesc. Si in fond, de ce ai dori sa il schimbi?!
Daca e din cauza invatatului, eu cred ca poti foarte bine sa "imbini utilul cu placutul". Noi nu prea te putem ajuta. Tu decizi la ce te gandesti, cum si cat. Cheia e la tine!

| MariiLetz a răspuns:

Dai in laba de 231321 ori pe zi pana ti-o rupi de tot si nu o sa te mai gandesti la fete.
Sau du-te si castreaza-te XD

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa te gandesti la baieti vezi poate asa merge

| STEFANXxX explică (pentru anonim_4396):

Voi amindoi va dati seama ce spuneti, eu nu stunt gay eu vreau nu pentru mult timp nu va este clar sau ce.Numai la prostii va ginditi.Macar unul este care sa spuna ceva normal