| anonim2012 a întrebat:

vreau sa imi fac si eu prietena am 14 ani si vreau sa am si eu o prietena ca m-am plictisit ca toti au de la mine din bloc numa eu nu am. vreau sa ma ajutati sau sa-mi dati id vostru de mess sa fiti cam in zona clujului sau jud cluj si nu ziceti ca trebuie sa invati sau nu stiu ce! Vreau sa am si eu o prietena:X daca sunteti baieti sa-mi dati id de fete cunoscute de voi sau nu!
Sa fie din cluj sau jud cluj!

5 răspunsuri:
| vladmR a răspuns:

laughingSunt din cluj-napoca, dar doar nu esti gay rolling on the floor
Ce iti recomand e sa lasi timul sa treaca, si o sa vezi cum ti se va ivi o fata fainawinkingsau fura una de la un prieten din bloc

| HotDark a răspuns:

Si eu is din cluj. dar nu esti gay laughing
ei bine eu zic sa mai astepti pentru ca odata si odata tot vei gasi o fata. si nu o parasuta si una mai draguta lasa timpu sa treaca tongue

| sweetmind a răspuns:

Hey! am 13 ani si sunt din cj... poti sa am pui la prieteni si mai vorbim...

| anonim2012 explică:

Maria da-mi id tau

| Jijika a răspuns:

Relatiile create indirect nu vor fi prea stabile. Încearca si tu sa iti gasesti o prietena la scoala, in parc, vreo prietena de a vre-unui cunoscut.Aceste relatii vor fi de lunga durata si n felul acesta vei fi sigur ca acea persoana te trage in adevaratul sens al cuvantului. Sper sa fie de folos happy