| gabiion a întrebat:

vreau sa stiu cand se rupe ata la baiat iti scurge sange si te ustura?

Răspuns Câştigător
| suntZeu a răspuns:

Ma crezi daca iti spun ca daca vei fi excitat si nu te vei gandi la durere ca nici nu o sa realizezi ca ti s-a rupt? Daca tu iti bati capul de durerea ta fata saraca ce sa mai spuna? Ca pentru ea chiar e importanta o dezvirginare nu e ca la baieti.Ata poate fi subtire sau groasa si elastica sau din contra... Poti sa mori cu ea si sa ai 1000 de contacte sexuale.Nu iti fa griji de durere, gandeste-te doar la placere tongue uite ca iese si de-o rima...

2 răspunsuri:
| andr33hk a răspuns:

Da asta se intampla cand un baiat isi pierde virginitatea.

| AngelAndreea a răspuns:

Da. Simti o piscatura.