| KeZo0o a întrebat:

Vreau sa stiu cum impresionez o fata care nu ma baga in seama dar ne cunoastem.Probabil am facut o boacana ca inainte ma baga in seama...ma saluta si dupa aia am cerut la o prietena id-ul ei si de la un timp nu ma mai baga inseama.Credeam ca ma place de aia am cerut id-ul. P. S. e gen de la melodia aia SOPHIE... dar nu prea mult.

Dau

Răspuns Câştigător
| aurora50scumpika a răspuns:

Pai,nu te baga cu o fitoasa asta-i sfatul meu.Pai trebuie sa se uite la tine fara sa o impresionezi, vezi nu-i da prea multa atentie.

| KeZo0o explică (pentru aurora50scumpika):

Daca asi putea...stii cum e iubirea astalaughing

| aurora50scumpika a răspuns (pentru KeZo0o):

Da dar chiar nu poti disimula, gandeste-te ca totusi putina indiferenta merge.si apropo o lasi si sa respire,, ca daca nu pierzi toate sansele

| KeZo0o explică (pentru aurora50scumpika):

Ok mersi iti dau funda

| aurora50scumpika a răspuns (pentru KeZo0o):

Mersi...ma anuntzi, care-i treaba...

| KeZo0o explică (pentru aurora50scumpika):

Ok