| cristiandorin21 a întrebat:

vreau sa stiu daca intro relatie inaltimea conteaza... eu sa am 1.42 iar ea 1.70? eu am 12 ani iar ea 14 aproape

Răspuns Câştigător
| glumeata99 a răspuns:

Nciodata varsta, inaltimea, greutatea sau toate chestiile de genul acesta nu conteaza intr-o relatie. Iubirea nu consta in aspectul fizic ci consta in felul cum esti tu insuti.

12 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Relație la 12 ani?
Ai părinți?
Pa, pa.

| justmebi a răspuns (pentru Legiuitoarea):

Imi place stilul tau..modul tau de a raspunde la intrebari laughing genial

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce fel de relatie barosane?

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru Nerek):

Mai, sunt destule relatii, mai ales cele multilateral dezvoltate cu statele vecine tongue

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru Nerek):

Sa faca nene, sa faca... uite ca nu ma bag eu in facerea lor, na!tongue

Răspuns utilizator avertizat
| BlitzLikeXd a răspuns:

Nu conteaza ce inaltime ai sau ce varsta ai ai o relatie foarte buna si iti doresc mult succes happy si nu conteaza ce inaltime are o fata pentru un baiat ca gen ca tine

| ElleAhx a răspuns:

rolling on the floor)) conteaza! plus ca nu cred ca o fata de 14 ani cu 1, 70 ar vrea sa stea cu un baietel de 12 ani care nu are nici 1 metru jumate rolling on the floor. Gandeste-te si tu putin cat de penibil ar arata.

Răspuns utilizator avertizat
| fetitzabunasinebuna a răspuns:

Nu conteaza. dar totusii. sa nu se aplece biata fata. sa te sarute, nu prea da` frumos daca era cu cativa cm. (2 -3 ) mai inalta nu era nicio problema, asa e prea inalta si tu prea scund... oricum nu cred ca ai tu o relatie cu o fata de 14 ani thinking ai mai bagat de la tine ma rog. eu ti-am raspuns strict la intrebarea ta tongue bafta. copile.