| alexalex2669 a întrebat:

Vreau si eu sa stiu daca dupa ce intreti o relatie sexuala si te termini poti intretine imediat dupa alta?

5 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dacă "te ţine", sigur că DA rolling on the floor

De ce nu?

Doar să foloseşti ALT prezervativ şi să ai GRIJĂ să nu-ţi scadă erecţia şi să rămâi cu prezervativul în vaginul fetei!

Toate cele bune.

| neutrino a răspuns:

Aceasta poate fi catalogata intrebarea serii. Adica tu ne intrebi pe noi daca poti face sex de doua ori consecutiv? Daca esti capabil, poti, daca nu, nu!

| Alcyon a răspuns:

Depinde. Unii pot, altii nu.

| AlisPretty a răspuns:

Da poti

| NewTextDocument a răspuns:

Depinde de fiecare persoana. daca unii isi doresc sa continue, continua.
In general dupa prima de ejaculare dispare pofta de sex
Dar referitor la intrebarea ta. raspunsul este DA. Poti sa o faci si de mai multe ori simultan