| NeUrOnNNN a întrebat:

vreau si eu sa stiu daca este bine daca ma masturbez la varsta de 10 ani, fac 11 in toamna big grin (sunt baiat)

8 răspunsuri:
| StringsDown a răspuns:

laughing)))))))rolling on the floor)daca erai fata iti ziceam sa iti bagi un castravetelaughingdar, dat fiind ca esti baiat, nu stiu ce sa zic, eu chiar daca iti zic sa nu faci ca, tot vei face...asa ca da-i inainte cu tupeu, doar sa nu te prinda muma-talaughing

| AncutzaHelpMe a răspuns:

Nuuuu!

| Gur1tza a răspuns:

Nu se poate spune ca e ceva rau sau bine. daca tu asta vrei atunci nu te poate opri nimeni! e alegerea ta.

| CadeamiarMaseaua a răspuns:

Desigur...pacat ca nu ai inceput de la 6 ani dar vezi ca daca nu faci de cel putin 4 ori pe zi nu e sanatos

| DanceWithTheLittleGirl a răspuns:

Este ok toata lumea se masturbeaza si babele o fac iti spun eu

| Bogdan1o a răspuns:

Este ok, atat timp cat nu abuzezi, adica daca faci de 2-3 ori pe saptamana e ok...bafta si sa ai grija sa nu fi prinswinking

| EdyJm3k3ru a răspuns:

FA cat vrei mah... da ai grija sa nu te prinda maicata ca s-ar putea so belesti de totlaughing