| AnonimusTeo123 a întrebat:

Vreau un sfat. Cred ca ma place un baiat, dar nu stiu sigur. Toti prietenii mei spun ca da, dar nu ii cred. Adica il plac dar nu da nici un semn. Ma contrazice, ma ignora, rade mereu si nu imi dau seama daca imi zambeste. Insa m-a invitat sa ma dau cu el pe bicicleta in curtea scolii. Mereu avem contact vizual, dar nu vorbim. Ce sa cred?
DAU FUNDA RASPUNSULUI MAI BUN!

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

De fapt, nu poti sa crezi nimic, comportamentul lui spune mai mult ca-i place sa te necajeasca, sa te sicaneze, nicicum ca te place de drag, pare ca te provoaca!
Ce spun ceilalti copii este irelevant, ei se amuza oricum pe seama voastra.
Tu pe el trebuie sa-l intrebi daca te place!