| D3vilAngel a întrebat:

:X cum fac sa mi se rupa,, ata,, de la penis?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu face tampenii.De obicei,"ata " se rupe cand dezverinezi pe cineva si la o varsta mai frageda, cand esti tanar.Nu te va ajuta si nici incomoda, daca nu este rupta.Numai bine.

5 răspunsuri:
| CreepyDarkness a răspuns:

Tai-o cu lama cand ti sculata

| MerVeilleuX a răspuns:

Faci sex. Sau tragi de el până se rupe...

| Bogdan1o a răspuns:

No taia, nu face nimic
las-o asa
nu face vreo prostie!

| franaru a răspuns:

De ce ai face asta?

| Disstrict a răspuns:

Dc ai vrea sa iti rupi ata. Dc mai nou baieti cred ca daca nu se rupe ata se numesc inca virgini nu ii o regula sa se rupa omfg. Numai cand ii in ceva stramt atunci se rupe in unele cazuri nici atunci nu mai faceti prostii de genulstraight face