| anonim_4396 a întrebat:

Tratati intrebarea ca atare! Dupa 2 luni de practicarea exercitiilor kengel + putina yoga credeti ca n-o sa mai am probleme cu ejacularea precoce? Sau macar o sa se reduca? Ce as mai putea incerca pe langa acestea in astea doua luni?

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Incearca sa mai practici si sexul. De multe ori da rezultate.

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Depinde de varsta; o abstinenta cu spovedanie si post

| Danysan a răspuns:

Important e ca sa nu mai Ejaculezi foarte rapid sa te Obisnuiesti cu partenera.Atingetiva cat de mult se poate sau raport sexual cat mai des si o sa ajungi sa rezisti mai mult.