| vanessa98 a întrebat:

treaba sta in felul urmator: imi place de un baiat foarte foarte mult der el este cu 3 ani mai mare ca mine, cred ca sh el ma place. am nr lui de tel, id sh contul de facebook dar imi este foarte rusine sa-i trimit mesaje sau sa-l sun.
dati-mi un sfat. ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Ozdogan a răspuns:

Buna Vanee love struck.
1. Dragostea n-are varsta!love struck
2.Crezi? Pur si simplu intreaba-l nu-ti fie teama! sad Nu ai de ce! Cine stie poate raspunsul te va surprinde!smug
3.De ce sa-ti fie rusine?straight face Doamne! Ai incredere in tine, in propriile forte.Da`i mesaj, niste like-uri la pozesmug vorbeste cu el pe mess sa va imprieteniti mai bine.
Dupa, suna-l si intreaba-l daca vrei sa iesiti.Si poti sa-i zici si atunci cand iesiti, ca-l placi!love struck
Multa Bafta!love struck Si nu uita:Nu-ti fie rusine! Nu fii timida! Doar zi-i ca-l placi va fi mai simplu decat pare!:*

6 răspunsuri:
| FoarteLetargic a răspuns:

Buna. Spune-i direct ce simti, fara rusine. Nu astepta ca o sa vina alta si atunci chiar o sa devii invizibila pentru el. Numai bine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este problema varsta.Eu sunt cu o fata cu 4 ani mai mare.

Vreau sa spun, ce conteaza varsta?
Suna-l, trimite-i mesaje, fa ce vrei!

dar fara rusine!

| Simplyy a răspuns:

De ce sa iti fie rusine? Iti trebuie mai multa incredere in tine! Da-i un mesaj! Arata-i ca existi si ca esti disponibila pentru el. Nu-l lasa sa profite de tine. Nu ii arati ca il placi pana cand nu esti sigura ca si el simte la fel. Funda?

| Nieuwenhuis77 a răspuns:

Da-i niste comentarii la poze pe facebook, intra in vorba cu el pe chat si cred ca te vei lamuri in scurta vreme. Succes!

| Larisa54 a răspuns:

Cauta prieteni comuni si fa cunostinta cu el! Totul va decurge asa cum iti doresti tu dupa aceea! Funda?

| Madalina115 a răspuns:

Te inteleg ca esti timida dar sa stii ca daca nu risti nu castigi. vorbeste-i si nu-i arata cat de mult il placi..asteapa sa vezi mai intai cat de mult te place el