| Dony20 a întrebat:

Salut tuturor.
Acum o luna am observat ca dupa ejaculare penisul meu se umfla total. mai ales in partea stanga aprea o basicuta. el se dezumfla pe parcursul timpului. Nu am dureri nu am nimic. Cred ca am fractura de peis. Vreau sa stiu daca se poate remedia de la sine daca incetez o perioada mai lunga de timp sa fac sex? Imi este tare frica din cauza erectiilor ca nu mai ejaculez sperma ca inainte. Daca se rezolva problema pot ramane steril sau se rezolva si ejacularea?
A mai patit careva asa ceva?

Este foarte important!
Va rog sa nu radeti si sa raspudeti cat mai serios!

Răspuns Câştigător
| Danysan a răspuns:

Daca ai astfel de probleme nu prea e oki.TE asigur ca nu e fractura deoarece te durea pana acum de iti muscai degetele.Cred ca ai alta problema.E posibil ca Muschiul din zona respectiva sa se fi deplasat sau sa fie alta fectiune dar fractura nu e stai calm.Am auzit pe cineva ca uneori cand se Masturba i se Umfla Penisu ca apoi sa ii revina la normal. Cert e ca amicul respectiv nu are probleme asa ca nu vad de ce ai avea si tu daca nu te doare.

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Consulta medicu eu cred ca e o vena care nu isi face treaba bine si intra sperma de iese basica aia.

| AlexanderAdrian a răspuns:

Ideea e ca noi nu suntem medici, eu nici macar n-am mai auzit de asa ceva. Iti dau insa un sfat. Nu doar ca trebuie sa te duci la medic dar iti vor trebui niste fotografii ale acelei inflamatii pentru ca evident n-o sa te duci in toaleta medicului sa te masturbezi ca sa-i arati dupa cum se umfla. Mergi cu pozele la medic si el e singurul care iti poate spune ce si cum. Nu e normal sa se umfle asta e sigur.

| MskDesign a răspuns:

Inca pierzi timpul pe TPU, fugi la doctor mane? Cu asa ceva nu se glumeste si se pune intrebari doar medicului specialist.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut
Sincer mai bine te duci la un medic.

| Freddie23 a răspuns:

Deci toata lumea s-a prins ca e de la "sora lu` stanga" - renunta la ea si gaseste-ti o prietena, sau fii mai bland cu tine!

| AlexanderAdrian a răspuns (pentru Freddie23):

Din pacate si altii s-au prins ca ironizezi oamenii. Gaseste-ti alta ocupatie ca omu are probleme si nu ajuti cu nimic.

| Mathew a răspuns:

Problemele tale ar trebui sa incerci sa ti le rezolvi mergand la un medic. Se prea poate ca acea,, besicuta,, sa fie o simpla iritatie aparuta in urma masturbarilor dese (frecare si pielea se irita si sunt cazuri in care mai apar). Ar putea fi de asemenea o problema care ar necesita tratament.
Sfatul meu: Pastreaza-te curat, incearca sa nu te masturbezi prea des(de cateva ori pe zi) si mergi la medic.

| SavuPastilaFemeilor a răspuns:

Da-ti cu alifie BenGay