| VaSeA4ever a întrebat:

Salut tuturor, am nevoie de idei originale de declarații în dragoste, pentru concurs sub genericul "2 într-un fotoliu ". Merci anticipat

1 răspuns:
| Leopoldina a răspuns:

1.de-as fi un fotoliu, as dori ca mainile tale sa se confunde cu bratele lui, asa m-as putea cuibari mai comod intre ele.
2. 2Intr-un fotoliu, 2 intr-o capsula, incapem lejer in acelasi material de catifea.aseaza -te langa mine, nu am arcuri ruginite, ci doar o urma de saten peste care a trecut iubirea.