| LookingForU a întrebat:

Salut tuturor!
Am o mica problema si vreau sa vad ce parere aveti voi.
Vara trecuta am fost impreuna cu un baiat timp de 3 luni.
La sfarsitul lunii Iunie ne-am impacat si am fost impreuna din nou timp de o saptamana. Cand ne-am despartit a fost o decizie pe care sa o iau eu. Iar eu am zis sa ne despartim momentan pentru ca el mi-a sugerat asta si am acceptat.
Am inceput sa ne simtim bine unul in prezenta celulilalt, iar azi am iesit afara cu o prietena si el era cu niste prieteni. Ne-am salutat am povestit si am ras. Inainte sa intru in casa mi-am salutat prietenii iar el s-a uitat la mine cu niste ochi blanzi, indragostiti si plini de dor.
Credeti ca si el imi duce dorul si ar vrea sa ne impacam? Dau funda :*

Răspuns Câştigător
| AndreeaBz a răspuns:

Vorbeste cu el sa vezi de ce a vrut sa va despartiti. Ca daca e indragostit si asa, chiar nu-l inteleg pe baiathee hee.
Faza cu ochii nu stiu ce sa spun, daca tu il stii mai bine si e un tip mai dur si cu tine bland, raspunsul e acela pe care-l vreihee hee.

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Pai in primul rand voi nu v-ati certat.

| asdasd96419 a răspuns:

Te-ai gandit ca poate are doar o atractie pentru tine din moment ce el a sugerat sa va despartiti?