| Mmrraa a întrebat:

Salut tuturor. Am o problema cu relatiile intre gradele de rudenie.
De cateva zile sunt cu un baiat..Il cunosc de ceva vreme doar din auite..Si acum ne-am cunoscut mai bine eu fiind prietena cu fratele lui vitreg mai mic...Si ne-am cam indragostit unul de altul. Problema este ca : TATAL LUI ESTE FRATELE SOTULUI SURORII LUI TAICA-MIU. Deci nu suntem rude de sange.
Intrebarea mea este.: Este permisa relatia noastra? puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| RUDOFL4X4 a răspuns:

Normal nu nu este permisa dar mai sunt si cazuri speciale vorbiti si vedeti ce faceti mult succes

| Mmrraa explică (pentru RUDOFL4X4):

Pai deja pentru noi a devenit ceva amuzant. chiar facem glume pe tema asta..Si doar mama nu este de acord. Oricum multumesc mult!

2 răspunsuri:
| Zadie a răspuns:

A7a coada de caine de neam..nu cred ca e vreo problema