| MariuS88c a întrebat:

Salut tuturor, am o problema.
Sunt împreuna cu o fata de vinerea trecută. problema este ca nu mai simnt nimic pentru ea... Adică la inceput era altfel si se comporta altfel, acum este tot mai copilăroasă,comportamentul ei este altul fata de cel de la inceput, nuu mai prea am timp si pentru alți prieteni. Devine prea obsedată de mine si in sensul ca are si un jurnal in care scrie foarte mult despre mine, cred ca in mare 90% e despre mine...
Cum sa ma despart de ea fara sa ii rănesc sentimentele in plus ca colege de ale ei sunt împreuna cu colegiile ai mei cu care ma înțeleg bine...

6 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Vorbește cu ea despre asta, poate așa va conștientiza schimbarea bruscă și va încerca să remedieze problema.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Frate esti la varsta la care zbori din floare in floare te duci la ea si ii zici ca nu mai vrei sa fi cu ea

| WaterDrop a răspuns:

O duci undeva unde nu este prea multa lume in jur ca sa creezi un spectacol in caz ca reactioneaza urat si ii spui ca te-ai inselat si ca de fapt nu simti nimic pentru si regreti enorm asta. Apoi o consolezi spunandu-i ca isi va gasi pe cineva care o sa placa sincer si nu cum ai facut tu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Woow, deci barbatilor chiar nu le place sa fie "coplesiti" cu dragoste & atentie.
Era mai bine daca te ignora mereu si in jurnal zicea ca de fapt nu te suporta, asa ti-ai fi pastrat interesul pentru ea, o mai iubeai?

| VerginicăVacăGrasă a răspuns (pentru anonim_4396):

Scuze ca intervin dar aici este vorba de obsesie si orice baiat cu scaun la cap se simte sufocat in astfel de conditii, valabil si viceversa

| BadAngel3 a răspuns:

Devine din ce in ce mai copilaroasa cu tine, deoarece se simte bine si in largul ei cu tine.