| CHristian89 a întrebat:

Salut tuturor.
Am si eu o intrebare. Eu si prietena mea ne dorim ca sa ejaculez in ea(vagin) si sa nu ramana insarcinata. Care sunt metodele cele mai bune pentru a nu ramane va roog ajutati-ma. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| TheDaffodil a răspuns:

Pt Dεεaღ si anonimul care au recomandat pastila de a2a zi. Spuneti prostii! Pastila de a2a zi este o "bomba" hormonala. Ii va da fetei tot organismul peste cap.
Christian89 happy Cel mai indicat ar fi ca prietena ta sa consulte un medic ginecolog care sa-i prescrie anticonceptionale. Medicul ii va spune exact cum si cand trebuie luate. O consultatie la ginecolog va va linisti pe amandoi si va va lamuri cel mai bine. Succes

9 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Singura metoda este sa mearga la ginecolog sa-i prescrie anticonceptionale.

| gigiro a răspuns:

Nici o metoda nu e garantata 100% la 100%.

| BlueHusky a răspuns:

Prima data cand ia anticonceptionale trebuie sa consulte un medic.

| Cristiano13 a răspuns:

DAK vreti sa ejacuezi in ea sa foloseasca anticonceptionale dar vezi ca trebuie sa mearga la doctor prima data sau daca vrei sa simti ca ai ejacuat in ea cu prezervativul simti ca cum ai fi ejacuat in ea happy

| Dεεαღ a răspuns:

Pai cea mai buna metoda este sa iei pastila de a 2 zi. cu anticonceptionalele nu este de joaca...trebuie sa ii spuna medicu ce fel de anticonceptionale sa ia si cum sa le ia. succes:*

| edisonn a răspuns:

Pai ori folositi prezervativ, ori ea foloseste anticonceptionale

| edisonn a răspuns:

Nu poate spune nimeni ce anticonceptionale sa foloseasca. trebuia sa mearga la un medic. nu e chiar de gluma. eu am patit-o si am luat pastila de a 2a zi.nu a fost tocmai placut. trebuie sa ai grija, sa fii responsabil.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ezisa pastile dupa contact dupa 72 de ore cumperi pastile |pilula de a 2 zi si sunt 2 ia 1 seara si una a 2 zi seara sau daca nu prezervative sau contraceptive

| CHristian89 explică:

Daca ai putea detaliia... ce fel de anti conceptionale sa foloseasca ea as fii recunoscator. si etc mai multe detalii asta stiam si eu :d