| vdfyzfzfzddsfdffdggfggheuejhgreirg a întrebat:

Salut tuturor, am si eu o mica problema. Este un coleg din clasa paralela pe care il plac si il vad un pic mai diferit decit pe ceilalti baieti, si din conversatiile mele cu el cred ca si el un piculet ma place. O prietena mi-a spus ca mai bine sa uit de el, deoarece suntem in aceeasi scoala, iar relatiile intre colegi nu dureaza mult si in plus toti ne-ar birfi. Eu nu stiu ce sa fac, sa il uit sau sa fac tot posibilul sa fim impreuna?

2 răspunsuri:
| sonialore a răspuns:

Daca iti place mult de el dai drumul...eu am stat 3 ani de zile cu un coleg de clasa si nu imi pasa daca cineva zice ceva pentru ca stiam ca sunt gelosi!
Un sfat de la mine e sa ii spui ca iti place de el.si vezi ce zice!

Mult noroc Pusi!:*:*

| vdfyzfzfzddsfdffdggfggheuejhgreirg explică:

Eu am vb cu el pe mess si chiar mi-a placut si parea ca si el ma place, a cerut niste poze cu mine... dar totusi chiar credeti ca ar fi bine? in plus el este un fel de vedete in liceu si nu prea doresc sa fiu birfita