| Daniaez a întrebat:

Salut tuturor, am un coleg care i-a fost rusine sa spuna altcuiva si mi-a spus mie ca sunt de increde si nu sunt paracios, eu nu am stiut sa-i raspund la intrebare asa ca va intreb ce mi-a spus el pe voi. Intrebarea colegului meu a fost: Ce sa faca ca sa aiba senzaiile unei partide de sex fara iubita in afara de masturbare? Il cheama Alex nu cred ca ajuta cu nimic.

Răspuns Câştigător
| MihaiNicu23 a răspuns:

POate folosi o papusa gonflabila sau un masturbator gen flesh light.

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Il cheama Alex"...straight face UH, nu mai pot...

| Daniaez explică (pentru anonim_4396):

De ce nu mai poti? Asa il cheama pe el.

| SkandallKamataru a răspuns:

Vrajeala, tu vrei sa stii asta.

| Daniaez explică (pentru SkandallKamataru):

Nu-i vrajeala ii spunem Alex ca-i mai usor de pronuntat pe el il cheama Alexänder John Stefan deparece este neam de german.

| Anapanda a răspuns (pentru Daniaez):

Mai ai oleaca si ne dai si datele lui personale " esti de incredere "

| Daniaez explică (pentru Anapanda):

Mai nu-s datele lui personele, si daca ar fi nu-l stie nimeni de pe TPU, cred...

Răspuns utilizator avertizat
| CiocolataCuOreo a răspuns:

Daca erai de incredere nu puneai intrebarea asta pe TPU

| Daniaez explică (pentru CiocolataCuOreo):

Bai cred ca daca ar vedea asta cred ca sar inrosii tot si ar ula la mine imediat mi-ar da in cap, dar na, nu stie!