| albertoleos99 a întrebat:

Salut tuturor! De ceva timp..eu cu iubita nu mai petrecem atata timp impreuna si nu stiu cum sa fac sa petrec mai mult timp cu ea...eu fac parte dintr-un grup...ea din altul(cu care nu ma pot intelege prea bine.) suntem impreuna de 5 luni. Intrebarea mea este: Cum sa fac sa stau mai mult timp cu ea si sa fiu destul de "interesant"? (Funda si vot)

Răspuns Câştigător
| dulcykaLy a răspuns:

Daca aveti prieteni separati, atunci trebuie sa petreceti doar voi 2 timpul impreuna. Invit-o undeva la plimbare, iesiti mereu impreuna cand aveti timp.

1 răspuns:
| Ponce a răspuns:

Pai ce-l mai simplu invit-o doar pe ea, intr-un loc retras vorbiti, imbratisati-va s.awinking