| anonim_4396 a întrebat:

Salut tuturor! De ceva timp vorbesc cu un tip pe care l-am cunoscut in club. Noi vorbim ca si cum am fi frati, dar eu vreau sa fie ceva mai mult intre noi. Nu prea am curajul sa ii spun ceea ce simt, desi cred ca el stie deja aceste lucruri dupa ce am facut rost de numarul lui de telefon si de id. Asa ca va rog sa imi dati niste sfaturi de cum as putea sa ii spun...

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Stai pe langa el si va ceda!

| Anonima264 a răspuns:

Buna!
Daca iti este rusine sa ii spui uitate mai intai daca da semne ca te place!
Iar daca da iti mai trebuie decat mult curaj!
Succes!

| sarpeparsiv a răspuns:

Poarta-te cu el parca ati fi iubiti, zi ca ti la eel mai mult decat un frate.