| mary05ana a întrebat:

Salut tuturor! ma ajutati ce sa fac? cum sami intorc iubirea inapoi? dar dati sa va povestesc putin timp in urma neam intilnit si ne iubeam dar nu inteleg de ce ne-am despartit! acum el are pe alta si eu pe altul dar din cind in cind ne vedem, dar tot una ma atrage la el cind il vad mi se rupe inima, am incercat sa-l uit dar nu pot.ce sa fac? cum pot sal intorc sunt gata pentru ori si ce lucru numai sa fim din nou impreuna.

Răspuns Câştigător
| împartezâmbete a răspuns:

Mmm buna in primul rand, te-ai gandit ca poate fi o pura obsesie? ideea ca sunt multi itemi ce trebuie luati in considerare, mai bine intalnestete cu el amical si purtati o conversatie sincera si profunda si vezi ce iti transmite sufletul lui

1 răspuns:
| mary05ana explică:

Nici nu stiu cind vorbesc cu el si el vorbeste cu mine, noi ne mai intalnim dar asa sa nu stie nimeni, si nu stiu cum sa procedez sa ma intilnesc ma departe cu baiatul cu care ma intilnesc acum sau sal parasesc sa incerc sal intorc inapoi pe el, dar probleme este ca el are pe alta si nu cred so paraseasca dar eu simt ca el mai simte ceva la mine mai ales cu se uita ma topesc in ochii lui.cum sa fac sa fie cel mai corect?