| Irina_5640 a întrebat:

Salut tuturor! Si la multi ani celor sarbatoriri astazi! Daca ati putea sa imi da-ti si mie un sfat.Eu am un baiat cu care ma inteleg foarte bine, suntem ca doi fratii. Ce este trist este ca ne vedem decat vara la bunici.
Ne cunoastem de 6 ani, si normal ca ne comportam foarte apropiat.Problema e ca eu una il vreau ca iubit, am aflat ca si el am vrea. A fost cu o fata din casca noastra si vrea sa o faca geloasa si am pus noi un plan la punct, si urmeaza o poveste frumoasa, saptamna asta ajung la tara si vom fi "cuplati".
Ceva la genul:"Un sarut in fata ei si niste poze mai". Dar eu vreau imi mult.Cum sa ii propun?
Precizez ca am 16 ani, si el ca mine nascuti in aceeasi zilaughing. El m-a cam provocat pe mine, mi-a zis ca nu ma vede o fata prea "nebunatica" fiindca eu sunt genul mai ingeras
Deci... ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Teo_4002 a răspuns:

Bucura`te de acel sarut care va urma. Poate de la un sarut se va ajunge mai departe. Sigur se va ajunge.

2 răspunsuri:
| Alice_1004 a răspuns:

Zii ce simti pentru el si fii tu insuti, restul o sa vina de la sinewinking!

| XoXoRalucaXoXo a răspuns:

Spune-i ce simti pentru el! Nu cred ca se va supara,adica va stiti de atatia ani si sunteti asa apropiati ca nu vad ce ar putea merge rau!
Eu cred ca ar trebui sa ii spui, poate chiar o sa fiti impreuna, dupa parerea mea sunt multe sanse! Sigur o sa fie totul bine daca ii spui ce simti!