| Sweety_6865 a întrebat:

Salut tuturor sunt noua pe aici, dar am o mica problema...Cu 2 zile in urma am avut relatii cu iubitul(menstruatia se terminase cu o zi in urma). Prima data am facut-o cu prezervativ el a ejaculat si am dorit sa cotinuam nu tin minte bine daca a fost la baie pur si simplu totul a fost repede, am terminat si am dorit sa facem din nou. A doua oara el a pus prezervativ, dar problema ca nu era lubrifiat bine si el a scos prezervativu caci aveam dureri, eu i-am facut sex oral si inainte de a dori sa ejaculeze am facut fara prezervativ este posibilitate sa ramas ceva pe canal nici nu stiu.am citeva saptamini de cind am inceput viata sexuala eu am 18 el are 22. daca exista riscu sa iau pastila de 72 ore, dar daca nu nu doresc caci stiu ca aduce dereglari in corp si nu as dori.Mentionez ca dupa primul act a fost a baie sa se urineze, dar nici de cum nu tine minte de obicei mereu face baie dupa asta si eu la fel, dar atunci pur si simplu nu tine minte...Va multumesc

Răspuns Câştigător
| Christal a răspuns:

Nu. nu e cazul sa iei nici o pastilahappy
parerea mea. este un rist foarte scazut.

1 răspuns:
| SpeciMen a răspuns:

Nu e niciun risc, chillout. daca a urinat, copiii au murit. happy