| GabrielZaharia a întrebat:

Salut tuturor.
Vorbesc de vreo 3 săptămâni cu o fata si din ce am vorbit pana acum(cam 8 ore pe zi) mi-a dat de înțeles că ma place.
Idee este următoarea, ea se plânge mai mereu si e trista uneori ca tatal ei o ceartă din orice motiv si o tine din scurt.
Are 17 ani cred ca e oarecum normal.
Si aici e problema,ea vrea sa ne vedem dar zice ca nu stie ce sa faca din cauza tatălui ei(mama ei e plecată în strainatate).
Acum nu stiu daca nu vrea ea sau daca sa am incredere in ea, in plus ea imi da mesaje mereu dimineata, se suparata cand nu vorbim.Din astea.
Vreau ceva sfaturi, poate ati ai trecut prin astfel de situații.

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ce dumnezeu gasiti de vorbit in 8 ore pe zi?
Asta este relatie moarta, inainte sa inceapa!
Cand va intalniti, ce mai ramane de discutat?

| GirlOnline81 a răspuns:

Stai de vorba cu prietena ta (desi n-ai specificat ca este INCA iubita ta). Incearca sa o convingi sa-i povesteasca tatalui tau despre tine, eventual sa te prezinte lui. Cred ca el nu va mai fi asa de ingrijorat daca stie cu cine isi petrece fiica lui timpul ( be nice la intalnire big grin).

| Stropdeploaie a răspuns:

Uite o! N ai nicio sansa!

| Rhea44 a răspuns:

Crede-o niciodata nu o sa stii ce se intampla de fapt...

| GabrielZaharia explică (pentru Rhea44):

Explica-mi si mie frt ca inteleglaughing
Apropo a zis ca face cumva si iesim

| anonim2533 a răspuns:

Da pai si la mine a fost o problema cu tati, dar eu am discutat si cu el si cu mami, si asa am reusit sa i fac sa inteleaga ca nu e nimic gresit sa ai un iubit. El e tata si asa fac toti tatii crede ma, stie cum sunt baietii din ziua de azi si ii dau dreptate. Aici ar trebui sa i demonstrezi tatalui ei ca esti baiat care munceste si e cuminte. Si dovedeste i ca o iubesti pe fiica lui din tot sufletul.