| AlexicăHD a întrebat:

Salut uitati am o problema eu fac football si joc foarte bine la antrenament si asa dar cand joc intr-un meci ma precipit ma pierd cand sunt la minge de ce? ma ajuta cineva cu un sfat ceva ca sa fiu mia stapan pe mine?

6 răspunsuri:
| Азбука a răspuns:

Siii, cum faci tu fotbalul?

| anonimul a răspuns:

Te uiti la adversari si iti imaginezi ca ei teau facut in tot felul si ca au spus ca habar nu ai sa joci, iar acum le dovedesti ca ESTI BUN

| bianca_5600 a răspuns:

Cred ca te deranjeaza multimea sa te concentrezi. daca esti o fire linistita sigur asta e.in plus cred ca iti e frica sa nu pierzi.am un sfat fii stapan pe tine doar tu ai zis ESTI BUN

| AmmyDS a răspuns:

Incearca sa te gandestii ca esti la antrenament, doar ca trebuie sa dai gol. Sau gandeste-te ca joci cu prieteni un meci de football

| yo_6460 a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa te straduesti si sa tragi cat poti tu de mult.Pe tine nu ar trebui sa te intereseze de ceilalti, fii cu gandul numai la tine si la ceea ce poti sa faci pe teren daca esti bun.1 ex:imagineaza-ti ca fara tine echipa nu va putea castiga.Bafta pentru meciuri

| yo_6460 a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa te straduesti si sa tragi cat poti tu de mult.Pe tine nu ar trebui sa te intereseze de ceilalti, fii cu gandul numai la tine si la ceea ce poti sa faci pe teren daca esti bun.1 ex:imagineaza-ti ca fara tine echipa nu va putea castiga.Bafta pentru meciuri