| keybyeTeQuila a întrebat:

Salut uitati povestea mea vreau sa sarbatorescc cu iubitul 1 an dar nu stiu ce sa-i daruiesc el vrea ceva facut manual de mine eu n-am nici o idee ce sa ii confectionez in afara de felicitari.mersi dau funda celui mai bun raspuns

8 răspunsuri:
| sebysebyca a răspuns:

Prietenul tau e onanist? el cand zice manual, se refera la lucru manual, adica sa-i freci bastonul draga!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai, ai putea sa iei o bucata de oglinda, de exemplu de 10cmX10 cm, si sa pictezi cu tempera pe ea inimioare happy sau orice altceva.
Ai putea sa mergi la magazin unde sunt de toate chestiile, de exemplu librarie sau pur si simplu din ala de cadouri, si ceri snururi elastice colorate. Si iei 4 snururi, le innozi si le impretesti sub forma de cub.

Daca mai imi vine si alte idei, le postez happy

| oOoBrBoOo a răspuns:

Pai poti sa-i zici pur si simplu ca nu poti sai faci nimic dar eu zis ca daca te are pe tine langa el eu zis ca este tot ce siar dori el.(sau poti sai oferi o neapte de amor). Multa bafta

| keybyeTeQuila explică (pentru oOoBrBoOo):

Adica suntem mici p/u asta nu vrem inca nu suntem destul de informati adica ce ii pot confectiona?

| oOoBrBoOo a răspuns (pentru keybyeTeQuila):

Nu stiu cati ani ai dar eu zis asa pe moment mi-a venit o idee daca ai o perinuta mai mucuta poti sa pui o poza mare cu tine pe perinuta si sa eu dai lui ca in fiecare noapte sa se gandeasca la tine si la cat de mult te iubeste. Poti sa te uiti pe youtube sa vezi cum se face.Multa bafta si noroc. Funda?

| keybyeTeQuila explică (pentru oOoBrBoOo):

Am cautat pe youtube dar n-am gasit cum se face pernuta aia da-mi tu vreun link

| Bubu4 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=UIQIQ_nknKg&feature=related alegi tu culorile. sau daca nu confectionezi o rama pentru poza : vei avea nevoie de o bucata de carton mai tare, o esarfa subtire si lunguta ( o culoare frumoasa, motiv floral, etc), niste aracet, o poza cu voi doi frumoasa. si gata. Eventual poti scrie o epistola si sa o lasi in spatele pozei, fara sa ii spui. iar el o va gasi candva si va fi o surpriza foarte, foarte placuta. Mult succes :*

| MadaPhuu a răspuns:

Pai ai putea sa mergi la un curs de olarit pentru cateva zile si sa-i confectionezi o cana sau ceva finut cum ar fi o inimioara.
Poti sa cauti pe google video-uri si sa-i faci un origami frumos.
Sau ai putea sa cumperi niste carton pe care sa o decorezi frumos si sa pui o poza cu voi 2.
Ce ai mai putea face deosebit daca ai mai multe poze cu el este sa faci un album si la fiecare poza sa scrii intamplarea din aceea zi
Bafta! :* happy
Fundita?