| anonim_4396 a întrebat:

Un baiat la care o sa ii zicem x imi tot zice de ceva timp ca ma place un baiat la care o sa ii zicem y.x zice ca i-s draga lui y, ca y o vrut sa ma stranga in brate dar y nu o pus nici macar un deget pe mine.y nu ma baga in seama, nu ma intreaba ce fac sau chestii.De fapt, x este cel care ma intreaba ce fac si se baga in seama cu mine.Mai demult nu vorbea cu mine asa des. Oare x este cel care ma place si desi e prietenos cu mine, totuși ii rusine sa imi zică că ma place si atunci il baga la înaintare pe y?

3 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Da. Posibil sa ai dreptate.

| Nemessys a răspuns:

Eu în locul tău nu as vrea sa am treaba cu un băiat care nu are curaj sa se bage în seama cu o fata. De parca l-ai manca.

| Catalin77945 a răspuns:

Posibil