| Ava1231 a întrebat:

Salut.
Urmeaza sa-mi pierd virginitatea si ma gandeam in felul urmator: daca dupa ce o baga prima data incep sa sangerez, mai continuam? Sau ne oprim? Sau cum e?

4 răspunsuri:
| MarianWLF a răspuns:

Iti zic cum am procedat eu prima oara, si mi se pare cel mai ok.
Decat sa il controlezi pe el cat de tare sau incet sa faca, stai tu deasupra, el sa stea pe spate fara sa se miste, si sa controlezi tu intrarea cum ti-e bine tie, tu simti cand doare, cat doare, daca sa te opresti sau sa continui. O sa fie putina sangerare, cat de mult, depinde de la persoana la persoana, poti avea doar cateva picaturi si atat, daca nu simti ca trebuie sa te opresti si senzatia e placuta, poti continua actul, nu se intampla nimic.

| lpavel a răspuns:

Cati ani ai 9? laughing Nu fa sex daca nici macar atat nu stii! Continuati pana termina baiatul, iar daca tie nu iti face placere va opriti cand zici tu! daca tu o sa mai vrei, te satisface altfel...

| gogugogugogu a răspuns:

Da, continuati daca durerea e suportabila, va opriti daca nu mai este asa.